Саме зараз хочеться ще більше дізнаватись про нашу рукотворну спадщину. Величезна подяка за оприлюднення цих скарбів. Світлини з видання «Рушники Волині та Поділля», що зберігається в рідкісному фонді Державної наукової архітектурно-будівельна бібліотеки імені В.Г. Заболотного опубліковані на її офіційній сторінці у фейсбук. Повністю переглянути видання тут.
Ескізи вишивок зібрала українська майстриня декоративно-ужиткового мистецтва, етнограф Ганна Василівна Мороз на початку 1920-х рр. Наразі фахівці біблтотеки досліджують наукову спадщину Г. В. Мороз, намагаються зробити атрибуцію документів, що зберігаються в фонді.
Помилуйтесь цією неймовірною столітньою графікою вишивки, надихніться на створення свого особливого рушника. Хай він буде для найважливішої події.
Навчитись вишивати рушниковими швами, навіть якщо ви початківець, запрошуємо разом з нами на онлайн курсі Як вишити рушнік, базові техніки української вишивки.
Для мене ці візерунки є доречними в сучасному житті. Вони гріють душу і наповнюють спокоєм та змістом. А чим вони є для вас?
З іншими старовинними виданнями по українській вишивці ви можете ознайомитися в нашій Бібліотеці.