Люблю цю графіку. Вона поза часом. Візерунок, що найменше, з минулого сторіччя. Вишивалась кафасором, як правило, роздільна або додаткова горизонтальна смуга на рукаві жіночої сорочки. Для цієї техніки більш поширені геометричні орнаменти а тут - квіти. Правда, вони схожі на весняні крокуси? І, водночас, на осінні хризантеми...
Вишивка, яка творилась під настрій, на одному диханні... Експеримент з нитками виявився вдалий. Льон секційного фарбування відмінно ліг і на візерунок, і на полотно, і на техніку. Техніка вишивки кафасор. Хочете навчитись так вишивати? Переходьте по лінку на майстер-клас, сплачуйте карткою будь-якого банку світу і вже за мить вишивайте разом зі мною. В вас точно получиться! Ця техніка під силу навіть початківцям.
А так виглядає жіноча сорочка, з Одещини (Кодимський район), Східне Поділля на якій збереглась вишивка через століття. Колекція Тетяни та Євгена Причепій авторів книги Вишивка Східного Поділля. Без колекції, її формування і збереження, цей візерунок скоріш за все був би втрачений.
На старовинній сорочці візерунок вишитий в один колір і дрібнішими стібками на більш щільному полотні. Про це більше в матеріалах майстер-класу Кафасор та 4 інші схеми вишивки автентичних візерунків в цій техніці. Повірте, за кілька вечорів ви теж зможете оздобити для себе одяг, домашній текстиль чи аксесуари.
Вивчайте традиційне, реєструйтесь на майстер-клас по кафасору прямо зараз і вже за мить вишивайте разом зі мною. Доступ до навчальних матеріалів увас залишається назавжди з будь-якого девайсу в особистому розділі сайту Моя майстерня.
Створюйте своє сучасне. На мою думку, вікова майстерність виглядає стильно. А ви як вважаєте?